Polonia Gdańsk - strona nieoficjalna

Czy Polonia Gdańsk awansuje w sezonie 2011/2012 do III LIGI POMORSKIEJ?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Czarni Pruszcz Gdański 1 : 6 Polonia Gdańsk

• autor: poloniagdansk, 2010-08-30 16:37

Gdańska Polonia po ładnym meczu pokonała gospodarzy z Pruszcza Gdańskiego aż 6:1. Przed meczem nic nie zapowiadało wygranej takich rozmiarów.

Strzelcy Bramek: 2x Kujawa Mateusz, 2x Piątkowski Adam , 1x Duda Patryk, 1x Michał Mikołajczak.

Początek spotkania był wyrównany. Do momentu gdy pierwszego gola zdobyli gdańszczanie , a  jego autorem był Duda Patryk , który pięknym strzałem zza pola karnego otworzył worek z bramkami. Kolejne 2 gole były autorstwa "profesora" Mateusza Kujawy, który dwukrotnie wykończył akcje z prawej strony boiska. Pierwszego gola zdobył wbijając futbolówkę do pustej bramki po podaniu Pawła Sobczaka. Drugiego zaś po dośrodkowaniu Patryka Pikulskiego i ładnym strzale głową , po kórym piłka wpadła do bramki przy samym słupku. Pierwsza połówka skończyła się wyniiem 0:3 dla gdańszczan. Druga połowa to juz zdecydowana dominacja polonistów , którzy dołożyli kolejne 3 gole. Do bramki trafiali 2x Adam Piątkowski i raz Michał Mikołaczjczak. Jednak jak to często w tej lidze bywa musięli zabłysnąć również sędziowie, którzy pod koniec spotkania postanowili wyczarować rzut karny z kapelusza. Zawodnik pruszcza wykorzystał szansę i pokonał dobrze spisującego się tego dnia Marcina Gumowskiego.

Skład:

Gumowski- Sobczak, Skarżyński, Skowroński, Rink, Pietruszka(Gruchała), Pikulski(Kozłowski A.), Mikołajczak(Dziczek) ,Duda, Kujawa(Dreszler), Piątkowski

Nie weszli:Wójtowicz,  Kozłowski K., Zgliński

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Strzelcy Polonii

Strzelcy Bramek: