Polonia Gdańsk - strona nieoficjalna

Czy Polonia Gdańsk awansuje w sezonie 2011/2012 do III LIGI POMORSKIEJ?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Polonia Gdańsk : GKS Kowale

• autor: poloniagdansk, 2010-06-13 21:51

Najbliższy mecz nasi piłkarze rozegrają z drużyną z Kowal. Mecz odbyć się miał na boisku rywali jednak z powodu pewnych spraw poprosili o to  aby to polonia wystąpiła w roli gospodarza. Tym samym będzie to 3 kolejny mecz z rzedu na gdańskim stadionie.

Przyjezdni już nie mają żadnych szans na utrzymanie się w V lidze. Dla polonistów jest to kolejny sprawdzian na to czy są gotowi odnosić zwycięstwa seriami, wkońcu jeżeli myślą o awansie w przyszłym sezonie to nie mogą sobie pozwalać na niekorzystne rezultaty. Miejmy nadzieje ,że mecz bedzie ciekawy a nasi piłkarze pokarzą jak pięknie można grać w piłkę czego juz nie raz doświadczaliśmy ich oglądając. Po ostatnich pięciu zwycięstwach , w których stosunek bramkowy wygląda bardzo ładnie tzn 22:1 jesteśmy pełni optymizmów przed zbliżającą się kolejką. Poloniści w tyłach zaczęli grać dojrzalej niż na początku rundy. Obrońcy są coraz bardziej zgrani ze sobą oraz wzmocnienie jakim jest bardzo doświadczony bramkarz Marcik Gumowski pokazują, że nawet z najlepszymi można grać na zero z tyłu. Nie zapominając  o przodzie, w którym również prezentują się bardzo dobrze, co ukazuje stosunek bramkowy z ostatnich pięciu spotkań. Potrafią sobie stworzyć mnóstwo sytuacji. Jeszcze sporo z nich zostaje niewykorzystane ale miejmy nadzieje , że do przyszłego sezonu uda sie popracować nad skutecznością.

Na koniec chciałem serdecznie zaprosić na spotkanie Polonia Gdańśk : GKS Kowale , ktore odbędzie się 20 czerwca o godzinie 14 na gdańskim stadionie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Strzelcy Polonii

Strzelcy Bramek: