Polonia Gdańsk 6:0 (3:0) Chojniczanka II Chojnice/ Jantar...

• autor: poloniagdansk, 2012-03-26 10:23
Polonia Gdańsk 6:0 (3:0) Chojniczanka II Chojnice/ Jantar Pawłowo

Piątkowski (3x) Zgliński , Rychłowski , Kujawa.

Pierwsze spotkanie wiosennego terminarza POLONIŚCI gładko wygrali z rezerwami II-ligowej Chojniczanki Chojnice aż 6:0. "Gospodarze" rozgrywając mecz w Malborku przez całe spotkanie zdecydowanie dominowali, nie dając przyjezdnym złudzeń na wywiezienie chociażby punktu.

Trochę na temat bramek.

Worek z bramkami otworzył Piątkowski  oddając strzał zza pola karnego. Druga bramka była autorstwa Jakuba Zglińskiego , który ładnie wykończył krótko rozegrany rzut rożny pary Rychłowski-Piątkowski. Trzecie bramka to ponowne trafienie Piątkowskiego, który wykorzystał dobry przerzut Szymona Rychłowskiego i lekkie zamieszanie w szeregach obronnych zespołu przyjezdnych. Do przerwy Poloniści mieli jeszcze kilka swoich okazji.. Pierwsza połowa zakonczyla się wynikiem (3:0). Po przerwie do bramki trafiali kolejno Rychłowski, Kujawa i Piątkowski. Ten pierwszy  wykorzystał złe wybicie piłki przez obrońce z lini bramkowej po strzale Piątkowskiego i pewnie umieścił piłkę w siatce. Kolejne trafienie to dzieło Kujawy, który po bardzo ładnej indywidualnej akcji i strzale z okolic 16-metra trafia do sieci. I ostatniego gola ponownie strzela Piątkowski wykorzystując dobrze bite dośrodkowanie przez  Sobczaka.

Z niecierpliwością czekamy  na kolejne spotkania. I liczymy na kolejne zwycięstwa. Tym razem Gdańszczanie pojadą na bardzo ciężki teren do Starogardu Gdańśkiego.

Serdecznie zapraszamy wszytkich do kibicowania. I oczywiście wielkie podziękowania dla tych , którzy byli z zespołem w Malborku.

Skład: Cimanowski - Andychowski , Skowroński , Rusinek , Zglinski (Wiacek) - Kujawa , Kozłowski A. , Pikulski (Pietruszka) , Rychłowski (Jasniewski) , Drozdzak (Sobczak)- Piątkowski